Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

optický internet

Vyriešený
Prijatý: 24.03.2024
Zodpovedaný: 25.03.2024
Autor:
Zodpovedal: Lukáš Ďurina

Podnet:

Dobrý deň,
ja by som sa chcela opýtať či je možnosť pripojenia na opticky internet Kinet aj v obytnej časti za základnou školou? Je tam sieť natiahnutá?
Ďakujem za odpoveď.


Odpoveď:

25.3.2024 Pekný deň, ďakujeme za otázku.  Optická sieť v obci je už spustená. Dostupná je na každom elektrickom stĺpe spoločnosti SSE-D. Sieť je dostupná aj vo vami popisovanej lokalite "obytná časť za základnou školou".

Odporúčame, aby ste dostupnosť služby overovali u konkrétneho operátora, a nie u obce. Zatiaľ služby internetu a tv cez túto optickú sieť poskytuje spoločnosť Kinet. Neskôr sa pridajú aj ďalší provideri. 

Dostupnosť služby na vašej adrese si môžete overiť na stránkach prevádzkovateľa siete www.kinet.sk. Na tomto webe nájdete aj prehľad ponúkaných programov a služieb. Službu si viete objednať cez web po overení dostupnosti, alebo na tel. čísle 046 546 40 20. Ak na stránke kinet.sk ukazuje, že služby na vašej adrese nie sú dostupné, neznamená to, že to tak aj v skutočnosti je - v takomto prípade kontaktujte infolinku operátora na čísle 046 546 40 20.