Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Optický Internet v našej obci.

Vyriešený
Prijatý: 12.03.2024
Zodpovedaný: 13.03.2024
Autor: MK
Zodpovedal: Lukáš Ďurina

Podnet:

Dobrú deň, chcem sa spýtať kedy v našej obci bude funkčné optické internetové pripojenie, prípadne zverejnenie na stránke obce ako sa bude dať pripojiť k optickému internetu ( žiadosť, cenník, podmienky) Ďakujem


Odpoveď:

13.3.2024 Pekný deň, ďakujeme za otázku. V poslednom čísle obecného časopisu sme informovali, že spustenie optického internetu predpokladáme v marci 2024. Optická sieť je v obci už vybudovaná.  Budúci týždeň osadí spoločnosť Kinet v obci poslednú technickú súčasť, tzv. licencovaný spoj. Po schválení Telekomunikačným úradom SR spustí predaj služieb. Informačnú kampaň plánuje obec spustiť až po tejto udalosti. Takisto spoločnosť Kinet spustí predaj a marketingové aktivity až po tejto udalosti. 

Platí teda, že už v marci si budete môcť reálne objednať služby internetu a televízie cez novú optickú sieť. Najskôr u spoločnosti Kinet, neskôr aj u iných operátorov, ktorí si plánujú túto sieť prenajať. 

V prípade záujmu o bližšie informácie, počkajte na spustenie predaja alebo informačnej kampane. V každom prípade si však viete služby už predobjednať na tel. čísle 046 546 40 20. Cenník a prehľad programov a služieb nájdete na stránke www.kinet.sk.

Po spustení kampane a predaja si viete služby objednať aj bez čakania na infolinke cez webovú stránku kinet.sk.

Podrobnejšie informovať plánujeme občanov neskôr, až po reálnom spustení optického internetu a TV v našej obci. Takisto budeme informovať o dni keď sa tak stane, a to prostredníctvom rozhlasu a mobilnej aplikácie. 

Ak ešte máte nejaké otázky, kontaktujte ma na čísle 0905 393 926. Ďakujem.