Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

pieskovisko

Práve riešime
Prijatý: 17.01.2024
Autor: Lucia
Zodpovedal: Lukáš Ďurina

Podnet:

Dobrý deň, čoskoro príde jar a malé deti budú tráviť čas vonku, zastavia sa aj na detskom ihrisku pri škole, ale za mňa a za ďalších pár mamičiek, tam chýba pieskovisko, netreba nič špeciálne, priestor tam je, náklady nebudú isto veĺké, napr.super ho majú v Stráži...Takže mojim podnetom je PIESKOVISKO. (hračky sa tam nazbierajú same)


Odpoveď:

18.01.2024 Pekný deň, ďakujeme za výborný nápad.

V obci riešime, aké nové prvky by sme na toto detské ihrisko mohli doplniť, vzhľadom k tomu, že je tam priestor na nové prvky ihriska. Jedným z plánovaných prvkov bolo i pieskovisko. Preto sa z tohto vášho podnetu/nápadu tešíme. 

Podnet zatiaľ nechávame v statuse "práve riešime". 

Dajte nám pár dní a budeme vás informovať o type pieskoviska, ktoré by sme zakúpili a v jarnej sezóne zabudovali do priestorov detského ihriska. 

Vážení občania, ak máte nejaké nápady ohľadom detského ihriska v areáli ZŠ, neváhajte volať na 0905 393 926 alebo napísať na starosta@obecdolnatizina.sk

Ďakujem. 

31.01.2024 Pekný deň, na najbližšom zasadnutí obecného zastupiteľstva bude predstavená idea pieskoviska a rôzne možnosti riešenia pieskoviska. Následne vás budeme informovať.