Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Ako správne triediť oleje

GALÉRIA
Dátum: 17.05.2023
Ako správne triediť oleje

Ako správne triediť oleje?

V predchádzajúcich dvoch kampaniach projektu sme sa snažili predstaviť a vysvetliť vašim obyvateľom, že ďalšou komoditou, ktorá sa dá triediť okrem plastov, papiera, skla sú aj kuchynské jedlé oleje a tuky (JOT), aké sú prínosy ich triedenia a taktiež, čo všetko spadá do skupiny JOT.

Ako ste už aj vy sami určite postrehli, máme ešte stále medzery v tom, aby sme naplnili želaný potenciál zberu, teda množstvo oleja a tukov, ktoré dokážeme v našich domácnostiach vytriediť, aby to čo robíme malo aj efektívny zmysel a význam.

Budeme radi, keď aj s pomocou vašej iniciatívy a ochoty v súvislosti so zberom JOT sa nám SPOLOČNE tento želaný potenciál zberu podarí dosiahnuť.

Našou snahou je, aby sme v čo najväčšej miere neustále motivovali práve týmito informačnými kampaňami obyvateľov k triedeniu jedlých olejov a tukov. Nie je to len o akomsi naučenom separovaní, ale hlavne je potrebné, aby sme si uvedomili, že tým chránime naše prostredie, našu planétu, na ktorej žijeme a budú žiť naše generácie. 

link na video: https://www.triedimolej.sk/wp-content/uploads/video-sk/ako-triedit.mp4

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.