Fašiangy v našej obci 2023

Dátum: 17.02.2023

Dobrovoľný hasičský zbor obce Dolná Tižina zorganizoval tradičný fašiangový sprievod masiek. Uskutočnil sa v sobotu 18.2.2023. Od 7.00 hodiny ráno pred pohostinstvom Stredná sa stretli všetci zanietení. Masky sprevádzané s veselou terchovskou muzikou jednotlivými ulicami prechádzali od ranných hodín, veselosť a dobrá nálada pokračovala v pohostinstve Stredná s občerstvením, dobrou kapustnicou, pečenými rebrami a šiškami.  Ďakujeme všetkým, ktorí pomáhali pri tejto tradičnej akcii a Vám všetkým spoluobčanom za milé prijatie vo vašich domácnostiach. Starosta obce Lukáš Ďurina.