Tižinské hody 2022

Dátum: 25.09.2022

Po neľahkej pandemickej situácii sa nám konečne opätovne podarilo zorganizovať Tižinské hody.

Slávnostná svätá omša v kostole sv. Michala archanjela zahájila túto tradičnú slávnosť.

Na multifunkčnom ihrisku pri kultúrno - pastoračnom centre s hodovým občerstvením a výborným gulášom prebiehal kultúrny program. Starostka všetkých privítala.

Vystúpili deti z MŠ a ZŠ, Tižinskí heligonkári pod vedením Martina Čerňanského, ženská spevácka skupina JDS Tižinka, Mladá muzika, Bobáňovci – Terchovský orchester ľudových nástrojov, hudobno - zábavná kapela ŠČAMBA.

Ďakujeme všetkým za pomoc pri organizovaní hodových slávností: MOVINO - Ondro, GO - BOz.p - Kubala, Luma - Bačinský, DHZ - Dolná Tižina, vedenie MŠ a ZŠ, moderátorka Z. Kvočková, folklóristi Dolná Tižina, p. farár Dušan Monček kaplán Michal Meliš, poľovníci, ktorí navarili výborný guláš, P.Zákopčanová - zabezpečila občerstvenie, poslanci, zamestnanci OÚ a všetkým ostatným.