Pamätný kríž na cintoríne Petinka

Dátum: 15.06.2022
V minulom roku sme začali s prácami na vnútorných úpravách cintorína a to vybudovanie chodníkov a sadovníckymi úpravami.

V tomto roku práce pokračovali s výsevom trávnika a úpravou plôch na cintoríne. Naši poľovníci sa s veľkou ochotou postarali o to, že máme na cintoríne krásny drevený kríž, ktorý vyrobili z agátového dreva a upevnili na podstavec.

Kríž oplechoval Radoslav Janíček. Všetky práce boli vykonané sponzorsky, za čo patrí našim poľovníkom veľká vďaka. Pamätné tabule na podstavci vyrobil Vladimír Falašta, kde svojou prácou podporil obec. Všetkým, ktorí pomáhali patrí srdečné ďakujem! Starostka obce.