Detské ihrisko - otvorenie

Dátum: 17.09.2021
Otvorenie Detského ihriska.

V mesiacoch júl až september prebiehali práce na vybudovaní detského ihriska. Dňa 17.9.2021 bolo ihrisko oficiálne otvorené. Počasie nám síce neprialo, ale radosť detí z nového ihriska to vynahradila. O zábavu a atmosféru sa postarali pani učiteľky z Materskej školy, za čo im patrí srdečná vďaka. Obec Dolná Tižina vybudovala oddychovú zónu - Detské ihrisko pri ZŠ Dolná Tižina. Stavba bola financovaná z rozpočtu obce. Poďakovanie patrí zamestnancom obce, ktorí ihrisko oplotili a našim dobrovoľným hasičom, ktorí sa postarali o dôkladné zalievanie trávnika. Na ihrisku je nutné dodržiavať prevádzkový poriadok a dodržiavať pravidlá na používanie špeciálneho povrchu ihriska. Dúfame, že ihrisko  bude slúžiť na oddych a zábavu všetkým a hlavne našim deťom. Ďakujem. Starostka obce.