5. rokov pôsobenia JDS Dolná Tižina

Dátum: 30.07.2007
Dňa 30.07.2021 predsedníčka JDS Dolná  Tižina p. Evka Ondrová usporiadala so svojimi členmi výročnú členskú schôdzu. Pozvanie prijali i predsedovia z okresu Žilina, tiež starostka obce Ing. Ľubica Ďuricová. Privítané boli podľa tradičného zvyku chlebom a soľou. V krátkom programe sa predstavila Ženská spevácka skupina ,,Tižinka“ pod vedením vedúcej členky Mgr. Milady Dávidikovej.  Predsedníčka JDS oboznámila prítomné s aktivitami, ktoré sa počas 5. rokov konali. Pre koronu sa táto schôdza uskutočnila až v tomto období. Terézia Žemelová zarecitovala krásnu báseň o rodnom kraji, p. Štefan Marhevka nám podujatie spríjemnil veselým humorom. Starostka obce poďakovala všetkým členom za pomoc v obci a zaželala im hlavne pevné zdravie. Členky sa postarali o bohaté občerstvenie, pri ktorom sa príjemne porozprávali, zaspomínali na  dianie, ktoré spolu v zrelom veku prežívajú. Na záver si  odniesli variešku ako milú spomienku na okrúhle jubileum pôsobenia JDS Dolná Tižina.