Vitamíny pre našich starkých

Dátum: 12.04.2021

Vitamíny pre našich starkých, nech ich KORONA obchádza a zostanú zdraví.

Záujem o svoje okolie a o ľudí žijúcich v našej blízkosti je tým podstatným symbolom ľudskosti.

Na obecnom zastupiteľstve bola prerokovaná a schválená možnosť nákupu vitamínov pre našich starších spoluobčanov nad 65 rokov ako prevencia voči koronavírusu COVID – 19. V nasledujúcom týždni budú rozvezené do domácností. Vedenie obce počas celej pandémie sleduje nariadenia a odporúčania krízových štábov s vážnosťou a súčasne s pokojom a rozvahou. Obec v spolupráci s vedením ZŠ Dolná Tižina zabezpečuje v obci testovanie antigénovými testami. Obec podpísala zmluvu s MOM Terchová. Všetky opatrenia, ktoré v obci prijmeme majú svoje opodstatnenie a vychádzajú z potrieb, ktoré si súčasná situácia vyžaduje.

Želám nám všetkým predovšetkým veľa zdravia a vzájomnej tolerancie. Verím, že to spolu zvládneme. Ďakujem. Starostka obce.