Pozvánka - Slávnostná svätá omša pri Skale sv. Huberta v Dolnej Tižine

Dátum: 09.08.2020

Slávnostná svätá omša pri Skale sv. Huberta v Dolnej Tižine.

Vážení spoluobčania,

pozývame Vás na slávnostnú svätú omšu pri Skale sv. Huberta v nedeľu 9.8.2020 o 11.00 hodine.

Po svätej omši poľovníci pripravili pre vás malé občerstvenie a výborný guláš.

Dňa 09.08.2020 sa uskutočnila slávnostná sv. omša pri soche sv. Huberta. Omšu celebroval dp. Dušan Monček, ktorý poukázal na krásy prírody, avšak i  v spojitosti s výstrahou. ,,Poľovníci sú vlastne akoby darom pre prírodu a zvieratá žijúce v nej.“ V prosbách sme mysleli v modlitbe za poľovníka a jeho zdravotný stav. Omšu sprevádzal spev zboru speváčok zo Stráže a žalm zaspieval organista Kristián Tichák. Po sv. omši poľovníci pripravili chutný guláš pre všetkých, ktorí sa zúčastnili. Starostka obce i poľovníci vyslovujú poďakovanie za počasie , ale aj všetkým, ktorí prišli.