Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

NATUR - PACK

Dátum: 08.04.2020

                                

Pekný deň,

vzhľadom na naše aktuálne zistenia o hrubom porušovaní pravidiel triedenia odpadov sme sa rozhodli nadviazať na náš prvý videoapel na ochranu pracovníkov zberových spoločností ďalšou výzvou.

V čase šírenia koronavírusu je nesmierne dôležité dodržiavanie hygienických pravidiel aj v oblasti triedenia odpadov. Rozhodli sme sa preto nazrieť do modrých a žltých kontajnerov na triedený zber. To, čo sme zistili, je viac ako zarážajúce. V približne tretine modrých kontajnerov sme našli použité hygienické vreckovky alebo servítky a až vo viac ako 60 % žltých kontajnerov sme našli použité jednorazové rukavice, vyrobené z rôznych materiálov.

Náš urgentný videoapel nájdete na YouTube kanáli NATUR-PACK verejnosti po kliknutí SEM, ale aj priamo v dolnej časti tohto e-mailu.

Touto cestou Vás ako partnerskú samosprávu OZV NATUR-PACK žiadame o zdieľanie našej výzvy na ochranu pracovníkov zberových spoločností (smetiarov, pracovníkov dotrieďovacích liniek...). Využite, prosím, všetky možnosti Vašich webových stránok, sociálnych sietí a obecných či mestských médií.

Za každé jedno zdieľanie vopred ďakujeme.

Tím NATUR-PACK

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.