Nové šatne na ihrisku

Dátum: 02.12.2019
Šatne na futbalovom ihrisku

Vstup do dediny, ihrisko – športový areál.

Každý, kto vstupuje do našej obce si určite všimne areál ihriska, ktorý je udržiavaný vďaka obetavej práci p. Lukáša Ďurinu a jeho rodiny s podporou obecného úradu. Starajú sa nielen o poriadok na ihrisku, ale aj o vnútorné priestory šatní. V tomto roku sa nám podarilo zapísať budovu šatní na list vlastníctva Obce Dolná Tižina, čo je dôležitý predpoklad k možnosti získania finančných prostriedkov na  rekonštrukciu šatní. O stavebné úpravy vnútorných priestorov šatne a to – úpravy stien, odstránenie  starej omietky, nové omietky, maľovanie, výmena dlažby, dverí, nové špalety – tieto práce boli vykonané  vďaka času a úsiliu, ktoré venovali pán Lukáš Ďurina, Marek Ďurina, Jaroslav Ďurina, Karol Chabada, Juraj Ďurina, začo im patrí ďakujem. Obec v tomto roku zakúpila do šatní nové dvere, parapety, zárubne a nábytok v sume cca 3700€. Práce a materiál na úpravu priestorov bol dodaný sponzorsky. Starostka obce.