Vynovená hasičská zbrojnica

Dátum: 28.08.2019

Hasičská zbrojnica

V období od marca do konca júla 2019 prebiehali stavebné práce na hasičskej zbrojnici v obci Dolná Tižina. Na financovanie bola poskytnutá dotácia z Ministerstva vnútra SR. Ako podpora ochrany pred požiarmi vo výške 27 487,- Eur.

Stavebné práce pozostávali z búracích prác, výmeny nových výplní (dvere, okná), nové úpravy povrchov - maľby, omietky, podhľady, podlahy, zateplenie sokla, fasády objektu, nová elektroinštalácia. Na hasičskej zbrojnici pribudli nové dvere. Fasádu hasičskej zbrojnice zdobí obraz namaľovaného patróna hasičov sv. Floriána.

Dúfame, že  vynovené priestory poskytnú našim hasičom príjemné prostredie na ich prácu a veríme, že sa Dobrovoľný hasičský zbor bude rozvíjať v prospech celej obce.

Ďakujem za spoluprácu firme ktorá rekonštruovala Hasičskú zbrojnicu. Starostka obce.