Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Poďakovanie starostky k voľbám do orgánov samosprávy obcí

Dátum: 11.11.2018
Vážení občania, volení a zvolení  poslanci.

Obec Dolná  Tižina je krásna. Je krásna nielen polohou a  jej okolím, pekne upravenými domami, ale hlavne dobrými, skromnými a pracovitými ľuďmi.  A títo naši občania nám dali dôveru, aby sme riadili obec ďalšie štyri roky.
Je to pocta, dôvera, ale hlavne veľká zodpovednosť a záväzok.

Všetkým občanom  vyslovujem poďakovanie za účasť vo voľbách do samosprávy obce a korektný prístup pred a počas konania volieb. Poďakovanie  patrí aj volebnej komisii  za ich odvedenú prácu.

Vážení poslanci,

dovoľte mi v prvom rade, aby som všetkým Vám zablahoželala k zvoleniu za poslancov a vyslovila presvedčenie, že v nasledujúcich štyroch rokoch spoločne urobíme maximum v prospech našich občanov i celej obce. 
Pre Vás znovuzvolených, ktorí sa opätovne vraciate k tejto funkcii verím, že robíte tak s vedomím, že naši občania vyjadrili Vám svoju dôveru vo Vaše schopnosti.
Neexistuje vyššia pocta vo verejných službách, ako slúžiť svojim spoluobčanom cez inštitút miestnej samosprávy a byť odmenení za predchádzajúce služby opätovným zvolením. 
Ľudia nás budú hodnotiť nie podľa reči, ale podľa skutkov. A tých  bude potrebné vykonať veľmi veľa. Nie len pri budovaní obce v jej skrášľovaní, v medziľudských vzťahoch, ale i pri upevňovaní hrdosti na ňu, na organizačnú prácu, na vlastný prehľad, dôraz na vzdelávanie, kultúru – osvetovú prácu, na našu mládež. Nech je srdcovou záležitosťou nás všetkých s podporou a pomocou našich občanov. Želajme si navzájom zdravie, silu a vytrvalosť, spokojnosť v našich rodinách.
Pre niektorých z Vás sú kompetencie poslanca čímsi novým. Keď začínate túto cestu za objavmi, zistíte viaceré veci o našej miestnej samospráve a o našich občanoch, ktoré ste doteraz nepoznali, keď ste sa rozhodli kandidovať za poslancov.  Bude to tiež osobná cesta za objavmi, keď objavíte v tejto dôležitej úlohe nový potenciál služieb pre našich občanov. V tejto úlohe želám Vám všetkým veľa šťastia a tvorivých síl v prospech našich občanov a uspokojenie svojich ambícií.
Chcem vysloviť presvedčenie, že v nadchádzajúcom volebnom období nájdeme všetci spoločnú reč, že budeme vždy vychádzať z reálnych  skutočností.

Nech sa darí našej obci a nám všetkým, ktorí tu žijeme.

                                                                                                Ing. Ľubica Ďuricová

               Starostka obce


Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.