Rekonštrukcia jedálne v Z?

Dátum: 24.04.2018
Rekonštrukcia jedálne v budove Základnej školy.

V období jarných prázdnin od 17.02. do 25.02.2018 boli uskutočnené stavebné práce na stavbe:

„Stavebné úpravy jedálne.“ Úpravy zahŕňali nasledovné práce:

- úprava stropov – kazetový podklad, sadrokartónové podklady

- úprava stien, maľovanie, obklady, obklad čelnej steny jedálne so zabudovaním interiérových lamelových roliet a nových dverí do kuchyne

- úprava podláh v časti jedáleň a vstupná chodba – nová dlažba

- výmena vstupných dverí do jedálne

- obklad steny na chodbe

Stavebné úpravy boli uhradené z rozpočtu obce. Základná škola zo svojho rozpočtu prispela na nákup stolov a stoličiek. Z finančných prostriedkov  určených pre jedáleň boli nakúpené nerezové zariadenia.

Poďakovanie patrí vedeniu Základnej školy, pani vedúcej jedálne, pani kuchárkam za spoluprácu, trpezlivosť a všetkým zúčastneným za odvedenú prácu. Pevne veríme, že obnovené priestory zlepšia a skvalitnia stravovanie našich detí a umožnia lepšie využitie priestorov aj v rámci akcií obce.

Starostka obce Ing. Ľubica Ďuricová