Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Návšteva knižnice

Dátum: 13.12.2017
Sympatická, milá, skromná. Charizmatická. Obdivuhodná. Katka Mikolášová. Chvíle strávené s Katkou a jej tvorbou sú pre Krajskú knižnicu v Žiline a jej čitateľov vždy sviatkom. Navyše, vždy ochotná pomôcť napriek svojej zaneprázdnenosti. Hodnotenie súťažných prác, tvorivé dielne, besedy, autorské stretnutia. Okrem literárnej činnosti Katarína Mikolášová spolupracuje s rôznymi subjektmi a inštitúciami v oblasti kultúry a vzdelávania. Pravidelne spolupracuje s Krajskou knižnicou v Žiline ako členka poroty v literárnych súťažiach alebo sa zúčastňuje besied v rámci rôznych projektov (Vianoce s detskou knihou a pod.), s Domom Matice slovenskej v Žiline, kde pomáhala pri projekte Kolovrátok či ako porotkyňa v súťaži prednesu povesti Šaliansky Maťko a tiež s Krajským kultúrnym strediskom v Žiline ako členka poroty v literárnych súťažiach a v súťaži prednesu poézie Hviezdoslavov Kubín.  

14.12.2017 sa konalo milé stretnutie s touto spisovateľkou aj v našej miestnej knižnici v Dolnej Tižine so žiakmi z našej Základnej školy. Ďakujeme za krásny  umelecký prednes.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.