Hlasuj za knihu DEDINAMI- Kniha Horného Považia 2015

Dátum: 13.03.2016

Vážení členovia Regionálneho združenia,

v mene Združenia obcí Mikroregión Terchovská dolina si Vám dovoľujem dať do pozorností a zároveň požiadať o podporu pri hlasovaní pre  publikáciu pod  názvom DEDINAMI Krajina a architektúra mikroregiónu terchovskej doliny.  Publikácia je nominovaná do súťaže Kniha Horného Považia 2015, ktorú môžete podporiť svojim hlasom  do 8. apríla 2016 ( tým, že zahlasujete  budete zaradený do súťaže o vecné ceny).

Publikácia bola vyhotovená v rámci projektu Krajina nášho srdca –zabudnuté dedičstvo predkov  za finančnej podpory  z Programu obnovy dediny, prijímateľom  pomoci bolo Združenie obcí Terchovská dolina.

Je potrebné však doplniť svoje meno a priezvisko  a potom ho  môžete doručiť: mailom na adresuknihahornehopovazia@gmail.com

poštou alebo osobne na adresu: Krajská knižnica v Žiline, Ul. A. Bernoláka 47, 011 77 Žilina, faxom na číslo: 041/7232765.

Detailnejšie informácie o súťaži Kniha Horného Považia 2015 nájdete na www.krajskakniznica.sk. Ďakujem za spoluprácu.

S úctou

Mgr. Oľga Jaroščiaková

Hlasovací lístok si môžete stiahnuť na našej webovej stránke obce Dolná Tižina v časti  Dokumenty na stiahnutie - Ostatné.