Odovzdávanie hasičského vozidla - Pozvánka

Dátum: 29.01.2016

Vážení spolubčania,

srdečne Vás pozývame na odovzdávanie hasičského vozidla v sobotu 30.1.2016 o 19.00 hod. pred obecným úradom v Dolnej Tižine s malým občerstvením.

Slávnostný akt sa uskutoční za prítomnosti podpredsedu vlády a ministra vnútra Róberta Kaliňáka, poslanca NR SR a predsedu ŽSK Juraja Blanára, prezidenta Hasičského záchranného zboru Alexandra Nejedlého, generálneho sekretára Dobrovoľnej požiarnej ochrany SR Vendelína Horvátha, riaditeľa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Žiline Jaroslava Kapusniaka a samozrejme za prítomnosti starostky obce Ing. Ľubici Ďuricovej a Dobrovoľného hasičského zboru v Dolnej Tižine pod vedením Bohuša Bačinského.

Tešíme sa na Vašu účasť!