Oznámenie o výskyte medveďa hnedého v intraviláne obce Dolná Tižina.

Dátum: 12.03.2015
Vážení spoluobčania, viacerí z Vás ste zaznamenali výskyt zrejme viacerých medveďov v zastavanom území obce Dolná Tižina.

Obec Dolná Tižina začala urgentne riešiť túto situáciu a na základe zákonných predpisov  zaslala dňa 13.6.2013 oznámenie o výskyte medveďa hnedého v intraviláne našej obce všetkým organizáciám oprávneným konať v záujme riešenia tejto situácie.

V prípade ďalšieho výskytu medveďa hnedého v  zastavanom území obce Dolná Tižina to hláste predsedovi Poľovníckej a ochranárskej spoločnosti Bačín p. Ing. Ľubomírovi Pazderkovi, Dolná Tižina č. 116.

Vážení spoluobčania, ak sa vám podarí fotograficky zdokumentovať výskyt medveďa hnedého v obci, prosíme vás poskytnite túto fotodokumentáciu obecnému úradu v Dolnej Tižine.

Prílohy:
- Oznámenie o výskyte medveďa hnedého v intraviláne obce Dolná Tižina
- Vyjadrenie Správy NP Malá Fatra k oznámeniu o výskyte medveďa hnedého v intraviláne obce Dolná Tižina
- Žiadosť o ochranný odstrel medveďa hnedého