Poďakovanie starostu obce.

Dátum: 12.03.2015
Poďakovanie starostu obce za zorganizovanie a prevedenie "ENVIROMENTÁLNEJ AKCIE - SKRÁŠĽOVANIE ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA" z príležitosti Dňa Zeme.

Starosta obce Dolná Tižina Mgr. Anton Ďurana ďakuje p. riaditeľke Základnej školy Dolná Tižina PhDr. Monike Filovej, učiteľom Základnej školy, p. riaditeľke Materskej školy p. Márii Matejčíkovej, učiteľom Materskej školy, deťom a nepedagogickým zamestnancom za zorganizovanie a prevedenie "ENVIROMENTÁLNEJ AKCIE - SKRÁŠĽOVANIE ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA" z príležitosti Dňa Zeme, ktorá sa uskutočnila 17. apríla 2013.

Ďakujeme všetkým zúčastneným pod vedením p. učiteľky RNDr. Antónie Muchovej za prácu pri zbere odpadu a likvidácií nežiadúcich skládok. Veríme, že táto záslužná akcia pomôže nielen pri výchove a vzťahu detí ku svojmu okoliu, hlavne však - zobudí notorických znečisťovateľov životného prostredia, aby podľa nariadenia obce Dolná Tižina sa začali správať k nemu s úctou, aby si vážili vynaloženú prácu tých, ktorí musia po nich neporiadok odstraňovať. V neposlednom rade je to aj ekonomická záležitosť, likvidáciu a odvoz z uskladnením odpadu znáša obec zo svojho rozpočtu.

Ďakujeme zároveň slušným občanom, ktorí využívajú možnosti, ktoré im naša obec poskytuje pri odvoze a likvidácii odpadu.

Výber fotografií z realizovanej akcie:

viac fotografií nájdete na: http://obecdolnatizina.rajce.idnes.cz/Den_Zeme_2013