Tižinské vianočné trhy 2012

Dátum: 12.03.2015
V nedeľu 9.12.2012 sa bude konať druhý ročník Tižinských vianočných trhov. Pred Obecným úradom v Dolnej Tižine bude od poludnia prebiehať stánkový predaj výrobkov a občerstvenia, ako aj popoludňajší program, ktorí začne o 14:00.

Na trhoch budú ponúkané ručne vyrobené výrobky detí z Materskej školy, Základnej školy, skautov zo 111. zboru Úsmev Dolná Tižina, knižné publikácie z miestnej obecnej knižnice. Tento rok budú trhy obohatené výrobkami miestnych remeselníkov, ako sú: drevené výrobky, pravý včelí med a iné. Samozrejme po celý deň sa môžte občerstviť grilovanou klobásou, pravým vianočným punčom ... Kúpou týchto výrobkov podporíte jednotlivé organizácie v ich činnosti. A tí čo bolí celý rok dobrí sa môžu tešiť na Mikuláša!