Vianočná Viedeň

Dátum: 12.03.2015

TERMÍN:1.12. 2012
CENA: 19 Euro

V cene je doprava autobusom, sprievodca,

PROGRAM:

Odchod z Dolnej Tižiny o 6.00 hod., príchod do sviatočne vyzdobenej Viedne, prehliadka historického centra, osobné voľno na vianočných trhoch:
Rathausplatz – vianočné dekorácie a farebne zdobené stromy, ktoré žiaria množstvom svetielok očaria všetkých návštevníkov. Zaľúbení sa stretávajú pod srdiečkovým stromom, rodiny počúvajú rozprávkový strom,
na pošte nebies sa kopia vianočné pozdravy. Nájdete tu široký výber vianočných dekorácií, drevených hračiek, perníkové dobroty, pečené gaštany, kandizované ovocie, punč. V budove Radnice si deti môžu vytvoriť vlastné darčeky z hliny, papiera či skla, upiecť koláčiky a vanilkové rožky.

Maria -Theresien -Platz – vianočná dedinka - vôňa vianočného pečiva a horúceho punču navodí tu správnu predvianočnú atmosféru

Spittelberg – znalci radi navštevujú trh na Spittelbergu, pôvabne umiestnený do biedermeirovských uličiek so špecifickou atmosférou a vzácnymi remeselno-umeleckými výrobkami
Pravú vianočnú atmosféru ponúka aj trh na Mahlerstrasse pri Opere, Am Hof pri Graben, na Mariahilfer Strasse a ďalšie

O cca 18.00 hod. odchod na Slovensko

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

Na zájazd "VIANOČNÁ VIEDEŇ" sa môžte prihlásiť na obecnom úrade v čase úradných hodín.