Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznam Základnej školy

Dátum: 01.11.2020
Oznam Základnej školy Dolná Tižina
Po celoplošnom testovaní na COVID-19, zákonný zástupca dieťaťa, ktoré navštevuje základnú školu, predloží po celoslovenskom testovaní pri prvom nástupe dieťaťa do základnej školy Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti ( nachádza sa na webovej stránke aj pred budovou školskej jedálne ).
Žiaci prvého stupňa základnej školy, ktorí majú nad 10 rokov a nevedia sa preukázať negatívnym výsledkom RT - PCR testu alebo antigénovéhotestu sa nemôžu zúčastňovať prezenčnej výučby. Žiaci 2. stupňa ZŠ pokračujú v dištančnej forme vzdelávania.
Na dištančnú formu vzdelávania prechádzajú od 3.11.2020 tiež žiaci 4.A triedy. V utorok 3.11.2020, od 7:30 do 9:00, si rodičia žiakov 4.A triedy môžu vyzdvihnúť v IV.A triede pracovné zošity a učebnice, ak si ich žiaci nezobrali pred jesennými prázdninami.
Dištančná forma vzdelávania žiakov a komunikácia žiakov a rodičov s vyučujúcimi bude prebiehať prostredníctvom Edupage s využitím rôznych vzdelávacích portálov, podľa potreby aj telefonicky. Rodičia žiakov prvého stupňa, ktorí museli po celoplošnom testovaní zostať v domácej karanténe sú povinní informovať triedneho učiteľa, ktorý im následne poskytne informácie o spôsobe poskytovania materiálov, prebratého učiva a domácich úloh. Školský klub detí a školská jedáleň zostávajú naďalej v prevádzke.
Všetky informácie sú zverejnené na webovej stránke školy.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.