Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Upozornenie pre občanov

Dátum: 10.07.2020
Vážení spoluobčania,

žiadame Vás, aby ste dôsledne separovali zložky odpadu v obci. Novovybudované polopodzemné kontajnery pri Základnej škole sú neustále napĺňané odpadom, ktorý nepatrí do týchto nádob, sú to napr. plastové stoličky, plastové diely z áut - nárazníky, komunálny odpad, kovové tyče, pletivá, motorový olej. Opakovane bol vyhodený motorový olej, ktorý znečistil celý kontajner a s firmou T+T a. s. bol problém z odvozom takéhoto odpadu.

Na stojiskách v celej obci bol zaznamenaný dovoz komunálneho odpadu, pričom kontajnery na komunálny odpad má každá domácnosť. Tieto kontajnery sú určené pre občanov obce a nie pre podnikateľov, ktorí si likvidujú odpad z firiem.

Kontajnery sú majetkom obce a ničenie verejného majetku je trestný čin. Žiadame Vás preto a prosíme o ohľaduplnosť a dôslednosť pri separovaní každého odpadu. Ďakujeme za porozumenie a dúfame v zlepšenie danej situácie.

Starostka obce


Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.