Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Oznam-TES Media

Dátum: 11.12.2016

 Vážení čitatelia,

v mene spoločnosti TES Media, s.r.o. by sme sa Vám i touto formou radi poďakovali za prejavenú dôveru v uplynulom roku. Vďaka tomu sa spoločnosti darí neustále technologicky posúvať Vašu sieť na vyššiu a vyššiu úroveň a tak napĺňať víziu dátového a informačného prepojenia.

Počas roka sme Vám prinášali to najlepšie z filmového, dokumentárneho a detského sveta. Mohli ste s nami sledovať televíziu v analógovej, ale aj digitálnej kvalite. Ako poďakovanie za Vašu vernosť a dôveru sme pre Vás na december pripravili vianočný darček vo forme viacerých akcií:

  • 3 mesiace zadarmo! Účastník, ktorý uzatvorí u nás zmluvu do 31.12.2016 bude využíva naše služby až 3 mesiace zdarma.
  • HD programy! Viac HD programov v balíku Basic a DUO 2.
  • Najhorúcejšou novinkou, ktorú pre Vás máme, je navýšenie internetových rýchlostí pri balíku DUO2 ! Nové rýchlosti až 30/2 Mb/s budú automaticky spustené všetkým užívateľom balíka DUO 2 od 01.01.2017.

 Markíza a Joj u nás aj po novom roku!

Aj napriek tomu že od januára 2017 vypadnú 3 stanice skupiny Markíza (Markiza, Doma, Dajto) z ponuky spoločnosti Towercom a nebude možné ich chytať na televíznu anténu, v našej káblovke však zákazníci o ne neprídu. Spoločnosť Tes Media s.r.o. bude uvedené programy ponúkať aj naďalej a zákazníci tak budú môcť bez akejkoľvek zmeny sledovať všetky svoje obľúbené programy.

Programy skupiny Markíza ako i stanice Joj, Joj+ a Wau plánujú v roku 2017 spoplatniť svoje vysielanie pre koncových účastníkov a to u všetkých operátorov, ktorí legálne šíria vysielanie týchto staníc. Ubezpečujeme Vás, že prebiehajú rokovania s týmito vysielateľmi, aby dopad na domácnosti bol minimálny a aby ste Vaše obľúbené programy mohli naďalej sledovať v základnom TV balíčku.

Kolektív TES Medie s.r.o. Vám želá príjemné prežitie vianočných sviatkov a úspešný nový rok.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.